سرود ایران آمادگی ایرانی اقتصادی گرجستان

سرود: ایران آمادگی ایرانی اقتصادی گرجستان گرجستان اخبار سیاسی کریدور ترانزیتی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی توهین کنندگان به روحانی شناسایی شدند ، رییس‌جمهور از هیچ شخصی شکایت نکرده است

معاون حقوقی رییس جمهور از شناسایی عوامل موثر توهین به رییس‌جمهور در حاشیه راهپیمایی روز قدس خبرداد و گفت: رییس‌جمهور از هیچ شخصی شکایت نکرده‌اند.

توهین کنندگان به روحانی شناسایی شدند ، رییس‌جمهور از هیچ شخصی شکایت نکرده است

رییس جمهور از هیچ شخصی شکایت نکرده است/ توهین کنندگان به روحانی شناسایی شدند

عبارات مهم : دادگاه
political-news19463

معاون حقوقی رییس جمهور از شناسایی عوامل موثر توهین به رییس جمهور در حاشیه راهپیمایی روز قدس خبرداد و گفت: رییس جمهور از هیچ شخصی شکایت نکرده اند.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام مجید انصاری در پاسخ به این پرسش که آیا شکایت از ائمه جمعه، فرماندهان نظامی و بعضی رسانه ها به خاطر تخلفات انتخاباتی از سوی شخص رییس جمهور بوده هست، گفت: آقای رییس جمهور از کسی شکایت نکرده اند، ایشان به قدری شخصیت والا و تحمل بالایی دارند از کسانی که آشکارا به ایشان توهین کرده اند، همواره گذشت داشتند.

توهین کنندگان به روحانی شناسایی شدند ، رییس‌جمهور از هیچ شخصی شکایت نکرده است

او خاطر نشان کرد: ما در جهت پیگیری عادلانه و فراگیر به تخلفات انتخاباتی، شکایاتی از جاهایی که تخلف و جرم آشکار انجام داده بودند تقدیم قوه قضاییه کردیم که حتما هم پیگیری خواهند کرد. ما خواهان پیگیری دقیق و عادلانه به همه موارد تخلف از قوانین هستیم آن هم به منظور صیانت بخشی و پیشگیری از وقوع این جرائم. به همین منظور شکایت خود را تقدیم قوه قضائیه کردیم و خواستار پیگیری عادلانه هستیم.

معاون حقوقی مدیر جمهور در مورد مرجع پیگیری به این شکایت ها اظهار کرد: اگر شخصی بر خلاف قانون عمل کند علیه او شکایتی تنظیم می شود. اگر فرد در لباس روحانی باشد، طبعا شکایت علیه او در دادگاه روحانیت خاص پیگیری می شود، اگر رسانه مرتکب جرم شده است باشد، دادگاه رسانه مسئول پیگیری به آن است و اگر فرد از نیروهای مسلح و نظامی باشد، دادگاه نظامی به آن پیگیری می کند. روال پیگیری به این پرونده ها در قوه قضائیه مشخص می شود.

معاون حقوقی رییس جمهور از شناسایی عوامل موثر توهین به رییس‌جمهور در حاشیه راهپیمایی روز قدس خبرداد و گفت: رییس‌جمهور از هیچ شخصی شکایت نکرده‌اند.

او راجع به آخرین اوضاع توهین کنندگان به رییس جمهور در راهپیمایی روز قدس گفت: این افراد جرمشان آشکار بوده و دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران هم اعلام کردند که پیگیری به اینگونه پرونده ها نیاز به شکایت ندارد. عنصرهای موثر در این جرم آشکار شناسایی و پرونده در حال بررسی است.

واژه های کلیدی: دادگاه | شناسایی | رسانه ها | رییس جمهور | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs